Üst

Sık Sorulan Sorular

  /  Sık Sorulan Sorular

1. My Lamination nedir?

My Lamination, kirpik ve kaş laminasyonu üzerine workshoplar düzenleyen, ürünleri dünya çapında yüzlerce ödül almış bir İtalyan Akademidir.

2. Kirpik laminasyonu ve kirpik liftingi arasındaki fark nedir?

Kirpik liftingi sadece kirpikleri kıvırır. Bu kıvırma sırasında kullanılan ürünler çoğunlukla kirpikleri yıpratır hatta yakar. Kirpik laminasyonu ise tam tersi, kirpikleri zararsız ürünlerle hem kıvırır hem de ödüllü ürünümüz vitaminlashbotox ile kirpiklere vitamin depolar. Kısacası kirpik ve kaş laminasyonu aslında bir kirpik ve kaş bakımıdır. Şekillendirmesi de hediyesi.

3. Workshopa katılmadan ürün alabilir miyim?

Bizler başladığımız ilk günden bu yana hep kaliteye önem verdik ve uzmanlarımızın haklarını bu yönde koruduk. En iyi ürün, en iyi teknik ile birleşince harikalar yaratır. Bu yüzden biz ürünlerimizi sadece workshopumuza katılan uzmanlara veriyoruz.

4. Workshopa nasıl katılabilirim?

İster web sitemizin etkinlikler kısmından, ister iletişim numaralarımızdan veya sosyal medyadan bize ulaşarak workshopumuz ile ilgili bilgi alabilir ve size uygun tarih için başvurunuzu yapabilirsiniz.

5. Laminasyon yaptırmak istiyorum? Bana en yakın My Lamination uzmanına nasıl ulaşabilirim?

Sitemizde “uzmanlarımız” bölümünden, bulunduğunuz bölgeye en yakın uzmanı arama butonundan aratarak bulabilirsiniz.

v

Uzmanlarımıza desteğimiz hiçbir zaman bitmiyor. Onların başarıları ile mutlu oluyor, ailemiz büyüdükçe gururlanıyoruz. Önceliğimiz güven ve samimiyet. Biz, güzelliği ve mutluluğu, güven ve samimiyet ile sizlere ulaştıracağımıza söz verdik. Öyle de yapıyoruz.
+90 507 170 08 25