Üst

Gizlilik Politikası

  /  Gizlilik Politikası

Genel

Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik’e bağlı bulunan www.mylamination.com.tr olarak gizliliğinize ve rızanız dahilinde topladığımız doğrudan ya da dolaylı elektronik veri, iletişim bilgileri, indirdiğiniz dosyalar, göz gezdirdiğiniz www.mylamination.com.tr sayfa bilgilerinin güvenle işlenip saklanmasına; işlenip saklanan verilerin kullanım amaçlarına ve verilerinize ilişkin haklarınızla ilgili siz kullanıcılarımıza bilgi vermek amacı ile bu beyannameyi hazırladık. Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik’e bağlı ve kontrolünde bulunan web sitesi üzerinden yukarıda bahsedilen bu bilgileri dilediği şekil ve şartlarda herhangi bir onaya bağlı kalmadan kullanır ve toplanan kişisel bilgilerin güvenle ve gizliliğinize ve haklarınıza aykırılık oluşmadan korunmasını sağlar.

Veri İşleme Amaçları

Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik ticari faaliyetlerini devam ettirmek, ilgilenebileceğiniz ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek ve bu ürün – hizmetleri size kişiselleştirilmiş bir şekilde sunmak, ziyaretçilerinin ilgi alanlarını saptayarak hizmetlerini yönlendirmek oluşturmak ve geliştirmek için bilgi toplar. Verdiğiniz ve toplanılan bu bilgiler, ilginizi çekebileceğini, sizin için faydalı olabileceğine inandığımız hizmetler hakkında veya web sitemizde yapmış yahut yapacak olduğumuz değişikler hakkında size bilgi vermek amacı ile veya her tür değişiklik hakkında veya reklam – tanıtım amacıyla; SMS, E-Mail, GSM Araması yollarıyla içerik gönderebilir, iletişime geçebilir. Talep edilmemesi halinde tarafımıza ayrıca info@mylamination.com.tr E-Mail adresine elektronik posta göndererek bildirilmesi gerekmektedir.

Kritik Veri

Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik bu site yolu ile (politik fikirleri, dinsel inanışları, sağlık veya diğer konulardaki bilgileri açığa vuran bilgiler gibi) kritik kişisel bilgileri toplamak için çabalamaz. Şayet Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik bu gibi bilgileri istiyor ise, bu durumda sizin öncelikli izniniz alınır. Lütfen, Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik’e talep edilmemiş kritik kişisel bilgi vermeniz durumunda, bu bilgileri yukarıda tanımlandığı şekilde kullanmamıza izin vermiş olduğunuzu dikkate alınız.

Tanımlama Bilgileri

Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik alan adı, siteye giriş sayısı, ziyaret edilen sayfalar, siteden indirilen içerikler ve dosyalar, öncesinde/sonrasında ziyaret edilen siteler ve kullanıcı oturumunun uzunluğu dahil olmak üzere, bu web sitesinin kullanımına ilişkin bilgi toplayabilir ve bu bilgileri analiz edebilir. Bu bilgi, bir tanımlama bilgisi kullanılarak toplanabilir. Tanımlama bilgisi, web sayfası sunucumuz tarafından sabit sürücünüze yerleştirilen küçük bir metin dosyasıdır. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek, bir tanımlama bilgisini kullanmayı ya da kullanmamayı tercih edebilirsiniz. Tanımlama bilgisi, bu web sitesinin daha hızlı, daha kişiselleştirilmiş ve daha kolay kullanımını sağlayacaktır.

Üçüncü Şahıs Siteleri

Bu Gizlilik Beyannamesi, bu web sitesine bağlı üçüncü şahıs sitelerini kapsamaz.

Haklarınızın Oluşturulması; Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik ile İletişim Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik’den pazarlama mesajları almak istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik Beyannamesi, veri işleme faaliyetlerimiz veya bu web sitesi ile ilgili sizin işlemleriniz hakkında sorularınız ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta adresimiz info@mylamination.com.tr

Düzeltmeler

Sevda Bozkurt Mylamination Kozmetik bu Gizlilik Beyannamesi’ndeki kısımlarda istediği zaman değişiklik yapma hakkını elinde tutar. Lütfen, değişiklikleri takip etmek üzere, bu beyannameyi zaman zaman kontrol ediniz.

v

Uzmanlarımıza desteğimiz hiçbir zaman bitmiyor. Onların başarıları ile mutlu oluyor, ailemiz büyüdükçe gururlanıyoruz. Önceliğimiz güven ve samimiyet. Biz, güzelliği ve mutluluğu, güven ve samimiyet ile sizlere ulaştıracağımıza söz verdik. Öyle de yapıyoruz.
+90 507 170 08 25