My Lamination Türkiye Ailesine Katıl

2024 MY LAMİNATİON WORKSHOP TARİHLERİ

Kontenjanlar sınırlı! My Lamination workshop tarih ve yerlerimizden birini seçin ve hemen bizimle iletişime geçin. Siz de vakit kaybetmeden workshoplarımıza katılın. Uluslararası alanda sertifikalı Lamimaker ünvanına sahip My Lamination Uzmanı olma fırsatını kaçırmayın. Kariyerinizde yeni bir kapı açmak için şimdi harekete geçin!
Tarih Lokasyon Eğitmenler Kayıt Durumu
30.06.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
07.07.2024 Adana Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
14.07.2024 Antalya Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
28.07.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
11.08.2024 Ankara Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
22.08.2024 Kıbrıs Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
25.08.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
01.09.2024 Adana Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
15.09.2024 Antalya Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
22.09.2024 Ankara Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
29.09.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
Bu güzel Ailenin bir parçası olmak için hemen kendine en uygun eğitim tarihini seç ve ön kayıt bilgilerini bize bırak. Sonra biz seninle irtibata geçeceğiz. Tanışmak için sabırsızlanıyoruz! Etkinlerimize katılıp siz de My Lamination Türkiye ekibine katılmak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurup bize ulaşın.
My Lamination

WORKSHOP

Etkili bakışların mimarı kaş ve kirpiklerinizi bize emanet edin, yeni nesil laminasyon işlemi ile muhteşem değişiminize tanıklık edin! Kaş ve kirpikleriniz çeşitli nedenlerle döküldüyse ya da canlı görünümünü kaybettiyse üzülmeyin, My Lamination’ın etkili ürünleri ve uygulama teknikleri ile kaş ve kirpikleriniz eskisinden daha sağlıklı ve parlak olacak!

My Lamination Akademi’nin sunduğu workshoplar ile siz de My Lamination ailesine katılarak muhteşem dönüşüm hikayelerinin öncüsü olabilirsiniz. Kaş ve kirpik laminasyonu ile ilgili detaylı bilgilerin sunulduğu workshop çalışmalarıyla uzmanlığınızı alarak bu eşsiz fırsattan yararlanabilirsiniz.

My Lamination

WORKSHOP İLE UZMANLIĞA ADIM ADIM İLERLEYİN

My Lamination kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından sunulur. Aldığınız teorik ve uygulamalı workshoplar sonrası verilen sertifika ile uzmanlığınız tescillenir. My Lamination Workshop’ta My Lamination ürünleri ve kitlerinin tanıtımı da yapılır. Vitaminler, mineraller ve doğal içeriklerle desteklenerek hazırlanan özel laminasyon ürünlerinin satışı sadece workshopa katılmış uzmanlara yapılır. Siz de My Lamination workshopuna katılarak My Lamination Türkiye haritasında bulunan, alanında deneyimli sayısız uzmanlar arasına katılabilirsiniz.

Mineral Scrub

900,00 TL

Vitamin Lashbrow (Vitaminlashbotox)

Vitamin Lash Serum Home

Color Developer

Mineral Lashbrow (Minerallashbotox)

Extreme Volume Mascara

Doğal ve Sağlıklı

MY LAMİNATİON ÜRÜNLERİ İLE TANIŞIN

My Lamination Workshop’ta etkili sonuçlar veren zengin içerikli laminasyon kitleri tanıtılır. Kit içerisinde yer alan Vitamin Lashbrow ile Mineral Lashbrow çeriğindeki zengin vitamin ve mineraller sayesinde kaş ve kirpiklerin ihtiyaç duyduğu bakım sağlanır. Kirpiklerin uzamasına, gürleşmesine ve güçlenmesine; kaşların ise parlaklık kazanmasına ve dökülenlerin yeniden çıkmasına yardımcı olur. 14 farklı içerik ile zenginleştirilen Vitamin Lashbrow ve 12 fonksiyonel içerikle hazırlanan Mineral Lashbrow ürünlerinin satışı yalnızca My Lamination workshoplarından birine katılan ve uzman sertifikası almaya hak kazanan kişilere yapılır.
My Lamination Türkiye

DOLU DOLU BİR WORKSHOP DENEYİMLEYİN

My Lamination Workshop bir gün sürer. Sabah 11.00’da tanışma ile başlayan workshop, kapsamlı teorik bilgilerin sunulması ile devam eder. My Lamination kit ve ürünleri hakkında detaylı bilgiler verilir. My Lamination eğitmeni Sevda Bozkurt’un kirpik ve kaş laminasyonu işlemlerine dair görüntüler izlenir. Günün ikinci yarısında canlı model uygulamasına geçirilerek uzman adayları ile tek tek ilgilenilir ve teorik bilgiler pratik edilir. Bu verimli workshop sonunda hazırlanan sertifika ile My Lamination Türkiye logosu kullanım hakkı uzmanlara tören eşliğinde sunulur.

Workshopu tamamlayan uzmanlar WhatsApp gruplarına dahil edilir ve sınırsız destek sağlanır.

Siz de alanında uzman ve tecrübeli My Lamination ailesine katılmak istiyorsanız hemen başvuru formunu doldurabilir; iletişim numaralarından, WhatsApp hattından ya da e-mail üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilir, My Lamination güvencesiyle workshoplara katılıp kariyerinizde daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

My Lamination

UZMAN YORUMLARI

Bizleri bir de workshoplarımıza katılan uzmanlarımızdan dinleyin.
Sıkça Sorulan Sorular

S.S.S.

Workshoplara arzu eden herkesin katılım sağlaması mümkündür.

My Lamination Workshoplarında yalnızca alanında uzman ve deneyimli kişilerden eğitim alırsınız. Workshopumuza katılarak güncel teknikleri detaylı ve uygulamalı bir şekilde öğrenebilir, satışı yalnızca size özel olan laminasyon ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Workshop sonrası adınıza düzenlenen bir logo ile uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olursunuz.

My Lamination Workshoplarından birine katılmış olup, işini bir adım ileriye taşımak isteyen uzmanlarımız Perfection workshopumuz olan Elite Class workshopuna katyılarak “Elite” uzmanlarımız kategorisine dahil edilir. Bu seviyede Perfection workshopu almış olan uzmanlar, uluslararası yarışmalara katılım hakkı kazanır.

My Lamination Workshoplarına katılım sağlamayan kişilere ürün satışı yapılmaz.

Sağlık Bakanlığı’na kayıtlı olan My Lamination ürünleri tamamen vegan içeriğe sahiptir ve doğaldır. Paraben, sülfat ve toksin içermez. Dermatolojik olarak test edilen ürünler garantilidir ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

My Lamination Instagram hesabı üzerinden veya +90 507 170 08 25 numaralı iletişim hattından kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Daha önce katılım sağlayıp iyi öğrenemediğinizi ya da bilgileri unuttuğunuzu düşünüyorsanız, endişelenmeyin. Uzman ekibimiz tüm deneyimiyle daima yanınızda! Dilediğiniz zaman en yakın workshopumuza ücretsiz olarak katılım sağlayarak bilgilerinizi tazeleme fırsatı yakalayabilirsiniz.