Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

Kariyerimiz, 2013 yılında Almanya’nın Stuttgart şehrinde başladı. 2014 yılında eşimle tanışmamızla birlikte güzellik sektöründeki yolculuğumuza birlikte devam etme kararı aldık. Güzellik sektörünün birçok dalında eğitimler alarak kendimizi geliştirdik ve 2017 yılında My Lamination Akademisi ile tanıştık. Almanya’da bir güzellik salonu açtıktan sonra, bu kaliteli markayı Türkiye’ye tanıtma kararı aldık.

2018 yılında, Türkiye’de My Lamination Akademisi’nin Exclusive Distribütörlüğünü aldık ve Türkiye’deki güzellik sektörüne damga vurduk. Her ay düzenlediğimiz workshoplarımızda, Türkiye’nin kıymetli güzellik uzmanlarına kaş ve kirpik laminasyonunu öğrettik. 2023 yılında ise Mısır’da My Lamination Türkiye olarak ilk kez workshop düzenledik. Markamıza olan büyük ilgi ve istek sonucu, aynı yıl My Lamination Exclusive Distribütörlüğünü de aldık. Bugün My Lamination Türkiye ve Mısır bünyesinde binlerce uzmanımız bulunmakta ve her geçen gün bu sayı artarak ailemiz büyümektedir.

Türkiye ve Mısır’ın yanı sıra, uluslararası Master olarak, dünyanın çeşitli ülkelerinde de workshoplar düzenliyor ve gerekli yerlere Masterlar yetiştiriyoruz. Her yıl, uluslararası birçok yarışmada jürilik yapıyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz uzmanlarımızı da yarışmalara katılmaları konusunda destekleyip teşvik ediyoruz. My Lamination Türkiye olarak uluslararası birçok yarışmaya katılan uzmanlarımız, katıldıkları her yarışmada ilk 3’e girerek birçok ödülle dönüyorlar. İşimizi severek, heyecanla ve sonuçlarından emin olarak yapıyoruz.

Uzmanlarımıza desteğimiz hiçbir zaman bitmiyor. Onların başarıları ile mutlu oluyor, ailemiz büyüdükçe gururlanıyoruz. Önceliğimiz güven ve samimiyet. Biz, güzelliği ve mutluluğu, güven ve samimiyet ile sizlere ulaştırma sözü verdik ve bu sözü tutuyoruz.

GÜZELLİK

Her adımda ve her yerde dikkat çekici bir güzellik

GÜVEN

Büyük ve güçlü bir ailenin parçası olmak

MUTLULUK

Aynaya baktığınızdaki o ilk gülümseme

SAMİMİYET

Gerçek bir aile gibi, dürüst ve açık olmak

My Lamination Türkiye

EKİBİMİZ

SİMLA AKYOL

Kariyerimde her zaman inandığım işlerin arkasında durdum. Sektörde güvenilir bir işletmeci, eğitmen ve uzman olarak tanınmak, benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu. My Lamination Master'ı olarak bu markanın bir parçası olmak, dünya çapında tanınma fırsatını yakalamamı sağladı. Uygulamalarım sonrasında %100 müşteri memnuniyeti sağlamak, işimin en güzel yanı.

GÜZİDE KORKMAZ

Güzellik sektöründe yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteriyorum. Saç sanatı ve güzellik danışmanlığı gibi çeşitli alanlarda eğitimlerim ve geniş tecrübem bulunuyor. Son yıllarda, tercihlerim doğrultusunda sadece birkaç branşa odaklanarak, My Lamination markası ağırlıklı hizmet veriyorum. Eğitim vermek ve kişi ile marka veya işlem arasında köprü olmak benim için vazgeçilmez bir tutku.

My Lamination ailesine katılmak, işime olan aşkımı taçlandırdı. Ürünlerimizin, yaşadığımız ülke başta olmak üzere, birçok yerde en iyi ürün unvanını alması ve bu başarının Master Sevda ve Bahadır Bozkurt çiftinin yüksek performansı sayesinde gerçekleşmesi, benim için büyük bir gurur kaynağıdır. Ürünlerimizin vaat ettiği tüm sonuçları yerine getirmesi, işimize olan inancımızı pekiştirmektedir.

DİDEM MUTLU

2020 yılında hayalim olan mesleğe adım attım ve aynı yıl My Lamination ailesiyle tanıştım. Pandemi gibi zorlu bir dönemde karşılaştığımız talihsizliklere rağmen, işime ve markama olan güvenimden hiç vazgeçmedim ve kendimi sürekli geliştirdim.

Kariyerimde elde ettiğim büyük başarılar, çalışmalarımın dünya çapındaki uzmanlar tarafından paylaşılması ve beğenilmesi beni gururlandırıyor. My Lamination ailesinin bir parçası ve Master Eğitimcisi olmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum.

HANDE UÇAR

Merhaba, ben Hande. Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldum. Kariyerime güzellik sektöründe, özellikle ipek kirpik uygulamaları üzerine yoğunlaşarak başladım. Sektördeki deneyimim sırasında, yanlış uygulamalar nedeniyle zarar görmüş kirpiklerle karşılaştım ve bu durumu düzeltmek için daha sağlıklı ve yenilikçi çözümler arayışına girdim.

Bu arayış beni My Lamination markası ile tanıştırdı. Bugün, stüdyomda sunduğum hizmetlerle müşterilerime sağlıklı, uzun ve gür kirpiklere kavuşma imkanı sunuyorum. Butik güzellik merkezi anlayışıyla hareket ederek, danışanlarıma ve öğrencilerime en iyi hizmeti ve bilgiyi sunmaya devam ediyorum.

BEHNAM RAMAZANİ

Fotoğraf ve Video

FERCAN SAYILI

Görsel Tasarım

MERAL SAYILI

Operatör Asistan