MY LAMİNATİON NEDİR?

My Lamination olarak devrim niteliğinde ve yenilikçi İtalyan teknolojisi ile, kirpik sağlığını korurken ve iyileştirirken, her zaman tutarlı sonuçlarla size en yüksek kalitede kirpik laminasyonu ürünlerini sunuyoruz.

Eski jenerasyon agresif lifting ürünlerinin aksine, içeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde, My Lamination en zararsız laminasyon ürünlerinin dünyadaki ilk mucididir.

Avrupa Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı mylamination ürünlerimiz kirpik sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Nihai hedefimiz her zaman kirpiklerin mükemmel şekilde kıvrık, daha kalın, dolgun ve sağlıkla ışıldayan bir görünüme sahip olmasını sağlamaktır.

Hayvan dostu yaklaşımımızla ürünlerimizi geliştirirken hiçbir canlıya zarar vermemeyi taahhüt ederiz. Vegan dostu mylamination ürün yelpazemiz ile güzellik sektöründe fark yaratma arzumuzu gerçekleştiriyoruz. Güzellik rutininize gönül rahatlığıyla yer verebileceğiniz, etik ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

My Lamination Türkiye olarak, 2019 yılında faaliyete başladık ve beşinci yılımızı geride bıraktık. Binlerce uzmanımız ve Türkiye’nin dört bir yanındaki My Lamination eğitimlerimiz ile, sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz.

My Lamination

ÖDÜLLERİMİZ

My Lamination, uluslararası şampiyonalarda hem eğitmenleri hem de öğrencileriyle toplamda 300’den fazla ödül alan tek şirket olarak başarısını kanıtlar. Aldığımız ödüller ise:
2023 İTALYA

Yılın En İyi Güzellik Ürünü

2023 İTALYA

En Yenilikçi Lami Ürünü

2023 İTALYA

En İyi Laminasyon Firması

2023 İTALYA

Mükemmel Lami Akademisi

2023 UKRAYNA

En İyi Güzellik Akademisi

2023 POLONYA

En İyi Kirpik ve Kaş Firması

2022 İTALYA

100 Mükemmellik Ödülü

2022 İSPANYA

En Yenilikçi Ürün

2022 İTALYA

En İyi Laminasyon Markası

2022 İTALYA

Kalkınmaya Katkı

2021 İTALYA

Sektörün Gelişimine Katkı

2021 İTALYA

Yılın Markası

2020 ABD

Yılın Markası

2019 İSPANYA

Yılın Markası

2019 ROMANYA

En İyi Kirpik Akademisi

2019 İTALYA

En İyi Laminasyon Akademisi

2019 İSPANYA

Sektörün Gelişimine Katkı

2018 MOLDOVA

Güzellikte Mükemmellik

2018 ROMANYA

En İyi Kirpik Akademisi

2018 ROMANYA

En İyi Kirpik Ekibi

2018 RUSYA

Yılın Ürünü

2017 RUSYA

Yılın Ürünü

2017 BELARUS

Yılın İnavasyonu

2017 RUSYA

Yılın Markası

My Lamination

KLİNİK SONUÇLARIMIZ

Kirpik Tedavisinin Etkinliği Çalışması adı altında, İtalya’daki Padua Üniversitesi Araştırma ve Geliştirme laboratuvarlarında mylamination ürünlerinin etkinliğini kanıtlayan çalışmalar yapılmıştır.

Çalışmanın amacı, profesyonel bir kozmetik tedavinin kirpikler üzerindeki hacim verici etkinliğini değerlendirmektir. Klinik çalışması kirpiklerin mikron cinsinden ifade edilen çapının ESEM elektron mikroskobu ölçümleri yoluyla incelenmesini kapsar.

Dünya Tabipler Birliği’nin Helsinki Deklarasyonu’na uygun olarak, ortalama yaşı 44,95 (18-65 yaş arası) olan kişilerle yapılan çalışmada, kirpiklerin ESEM (1000 kat büyütme) ile çekilen bir fotoğraf üzerindeki çap ölçümleri kaydedilmiştir.

My Lamination işlem öncesi bir kirpik çapı 68,18 µm (1µ = 0,001 mm) iken, işlemden hemen sonra 86,14 µm olarak ölçülmüştür. Daha sonra 1 ay boyunca sabah akşam olacak şekilde Mylamination Ev Serumu kullanımından sonra yapılan tekrar ölçümlerde ise aynı kirpik çapı 129,32 µm ölçülerek gürleşmenin devam ettiği kanıtlanmıştır. Kirpiklerin ortalama çapında önemli bir artış gözlemlenmiş, My Lamination işleminin ve ürünlerinin etkisi laboratuvar ortamında kanıtlanmıştır.

DOĞAL KİRPİKLER

54.03µm

MY LAMİNATİON İŞLEMİ

105.42µm

VİTAMİN LASH SERUM HOME

129.32µm

DOĞAL KİRPİKLER

46.23µm

MY LAMİNATİON İŞLEMİ

63.45µm

VİTAMİN LASH SERUM HOME

73.08µm

DOĞAL KİRPİKLER

68.18µm

MY LAMİNATİON İŞLEMİ

86.14µm

VİTAMİN LASH SERUM HOME

108.00µm

Laminasyon Nedir?

NE İŞE YARAR?

Laminasyon uygulaması, kaş ve kirpiklerin vitamin ve mineral desteği ile yeni bir form ve hacim kazandırılmasını sağlayan işlemdir. Farklı tarama teknikleriyle kolaylıkla kılların şekillenmesi ve düzgün uzaması sağlanır. Doğal haline en iyi şekilde form verirken aynı zamanda besler. Kirpik ve kaşlarda dolgunluk ve belirginliği artırarak gözleri ortaya çıkarır.

Kirpik Laminasyonu kirpiklerinizi daha hacimli ve sağlıklı gösterir. Kıvrımlık ve daha koyu renk kirpikler elde etmeyi sağladığı için yaz boyu denizde ve havuzda her zaman bakımlı görünebilirsiniz. My lamination ile takma kirpik ya da maskara kullanımına gerek duyulmaz.

Kaş laminasyon işleminde ise kaşlarınız doğal tasarımla yukarıya doğru sabitlenir. Sürekli taranmış, dolgun, düzgün şekilli görünümü korumaya odaklıdır.

Laminasyon işlemi Mylamination ürünleri ile uygulandığında kaş ve kirpikleri besler, gür ve canlı görünmelerine yardımcı olur. Zarar görmüş kaş ve kirpikleri ilk seansta bile fark edilecek şekilde sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Laminasyon İşlemi

NASIL YAPILIR?

Lamination işlemi enjeksiyon kullanılmadan kolay ve pratik şekilde uygulanır. İşlem sırasında kişinin kendi kaş ve kirpiklerine herhangi bir ekleme yapılmaz. Makyajdan arındırıldıktan sonra tek tek özenle sürülen solüsyonlarla beraber en doğal şekil verilir. Mylamination özel vitamin desteği uygulanarak güçlendirilir, daha sağlıklı ve parlak görünmesi sağlanır. İstenirse renklendirme işlemi ile devam edilir. En son işlem olarak kaş alımı yapılır.

Mylamination ev devam serumları olan Vitamin Lash Serum Home ve Mineral Serum Home ile desteklendiğinde, laboratuvar ortamında kanıtlanmış gözle görülür sonuçlar alınabilir. Kirpik ve kaşlar dökülmüş, kopmuş, yanmış veya yıpranmış olsa bile mylamination Vitamin Lash Brow ile istenilen görünüme kavuşmak mümkün olabilir. Ayrıca tüm Mylamination ürünlerimiz tamamen vegandır, hamile ve emziren kadınlar için güvenlidir. Toksin, paraben ve sülfat içermez.

Laminasyon

KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Bu işlem kaşları sürekli kıvrılan, yanlış yöne bakan, sürekli aşağı düşen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kaşlarda zamanla oluşan seyrelme ve asimetrik duruş tamamen giderilir.

Özellikle kaş ve kirpikleri güçsüz, kaş kılı az sayıda olan kişiler birkaç aşamadan sonra düzgün kıl yapısına sahip olur.

My Laminasyon uygulaması:

  • Yanlış kaş alımına bağlı kaş kaybı yaşayanlar
  • Kaş ve kirpikleri ince, güçsüz ve seyrek olanlar
  • Zor şekil alan, yanlış yöne bakan yapıda kaşları olanlar
  • Düz veya aşağı bakan kirpikleri olanlar
  • Eski işlemlerden zarar görmüş kaş ve kirpikleri olanlar için ideal bir işlemdir.
Kaş ve Kirpik Laminasyonu

NEREDE YAPTIRABİLİRİM?

My Lamination uygulaması, uzman kişiler tarafından yapıldığında zararsız bir işlemdir. Bu işlemin öncüsü haline gelmiş My Lamination’da workshopa katılmış uzmanlarımız arasından kolaylıkla seçim yapabilmeniz için bir harita hazırladık. Kurduğumuz bu harita, uzmanlarımızın bilgilerinin bulunduğu ve danışanlar ile aralarında bir bağ kurduğu muhteşem bir platform haline dönüştü. Sizde kirpik ve kaş laminasyonu uygulamamızı deneyimlemek isterseniz, uzmanlar bölümünden şehrinizdeki en yakın My Lamination uzmanını bir tık ile bulabilir ve randevu alabilirsiniz.

My Lamination

WORKSHOPUNA NASIL KATILABİLİRİM?

Sektörde öne çıkmanız ve başarıya ulaşmanızı sağlayacak bilgi ve becerileri sunabilecek en doğru adres olan My Lamination’da düzenli olarak workshoplarımız devam etmektedir.

Size en uygun şehirde yaptığımız workshoplara katılarak, canlı model üzerinde detaylı teori ve uygulamalı eğitim alabilirsiniz. İşin tüm püf noktalarını uygulamalı olarak anlattığımız workshop sonrası sadece uzmanlarımıza özel olan mylamination vitamin ve mineral içerikli doğal laminasyon ürünlerimize sahip olma hakkını elde edebilirsiniz. Ayrıca size workshop öncesi reklam yapabileceğiniz görseller gönderiyoruz. Böylece daha workshopa katılmadan danışanlarınıza bu muhteşem işlemi tanıtabilir ve randevu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Uzmanlarımız My Lamination sertifikası aldıktan sonra, web sitemizde yer alan Türkiye ve Dünya haritasına da kayıt olarak herkes tarafından kolaylıkla erişilebilir hale geliyorlar. Bu interaktif harita sayesinde, sizin bölgenizdeki müşteriler size kolaylıkla ulaşabilir.

Her bir katılımcımızı aileminizin bir üyesi gibi görüyoruz ve onları workshop sonrasında da desteklemeye devam ediyoruz. Birçok uluslararası yarışmaya uzmanlarımız ile birlikte My Lamination ailesi olarak katılıyor, muhteşem başarılara imza atıyoruz. Gelin, başarılarınızı birlikte taçlandıralım.

Sizde My Lamination farkıyla güzellik sektöründe profesyonel olarak yeteneklerinizi geliştirmek ve uluslararası ödüller elde eden uzmanlarımız arasına katılmak için şimdi workshoplarımızdan birine başvurun.

My Laminasyon işlemleri ve workshopları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan telefon numarası, e-mail adresi ya da whatsapp hattımızdan ekibimize ulaşabilirsiniz.

Tarih Lokasyon Eğitmenler Kayıt Durumu
30.06.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
07.07.2024 Adana Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
14.07.2024 Antalya Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
28.07.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
11.08.2024 Ankara Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
22.08.2024 Kıbrıs Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
25.08.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
01.09.2024 Adana Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
15.09.2024 Antalya Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
22.09.2024 Ankara Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
29.09.2024 İstanbul Sevda & Bahadır Bozkurt Kayıt Ol
Laminasyon Hakkında

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kalıcılığı 6-8 hafta sürer. Mylamination ürünleriyle yapılan bakımlarla beraber kalıcılığı 12 haftaya kadar uzatılabilir. Sonrasında kaş ve kirpikler tamamen eski haline dönmez, vitamin desteği aldığı için daha sağlıklı bir görünümle devam eder.

Kaş laminasyonu yaklaşık 30-45 dakika sürer. Kirpik laminasyonu ise yapılan işleme göre yaklaşık 1 saat sürer.

İlk 24 saat su ile temastan kaçınmalı ve dokunmamalısınız. Aşırı sıcaktan ve sürtünmeden kaçının. Duş sonrası ya da denizden çıktıktan sonra kaş ve kirpiklerinizi uzun süre ıslak tutmayın, kurulayın.

İlk günler kaş aldırmamanız tavsiye edilir. Daha sonrasında verilen şekli bozmadan kaş alımı yapılabilir.

My Lamination işleminde kıl köklerine uygulanan besleyici vitamin ve mineraller ile kaş ve kirpikler güçlenir ve zamanla sağlıklı şekilde uzar.

Herhangi bir acılı işlem aşaması veya zararı yoktur.

Ilk 24 saat kirpiklere herhangi bir şey sürülmemelidir. Sonrasında rimel kullanımında bir sakınca yoktur.

İlk 24 saat su değmemesi tavsiye edilir. Böyle bir durumda hemen tarama şeklini bozmadan bir pamukla hafifçe kurulanabilir.

Laminasyon işleminin düzenliliği işlem kalıcılığını artırır. İlk 2 seans sonrasında kirpik kasları verilen şekle alışacak ve daha uzun süre kıvrımlı kalacaktır.