Üst

Ekibimiz

  /  Ekibimiz

Mina Bilişik

2009 yılından itibaren güzellik uzmanlığı ve danışmanlığı yapmaktayım. Kendi güzellik salonum da işletmeci ve eğitimci olarak kariyerime devam etmekteyim. Sektörel gelişim ve yenilikleri takip ederek kendimi geliştirmeyi devam ettirirken en iyi hizmeti ve eğitimi sunmaktan yana gurur duyuyorum. Hayatıma ve mesleğime kattığım en güvendiğim ve severek çalıştığım sonuçlarına her daim mutluluk ile baktığım markanın Master'ı olabilmek benim için tarifi olmayan gurur verici bir duygu. Sonuçları ve sonrası bile memnun kalabilmek en güzel başarı. Padua Üniversitesi ( İtalya ) araştırma geliştirme laboratuvarlarında My Lamination araştırılarak kanıtlanmış olup, sonuçları ile hem bizim hem de müşterilerimizin memnun kalması en güzel başarı ve onur kaynağımızdır.

Simla Akyol

Her zaman kariyerimde inandığım işlerin arkasında durdum. Simla Akyol olarak bu sektörde güvenli bir işletmeci eğitmen ve uzman olarak isim yapmam kariyerimin en mutluluk verici yanı. My Lamination Master'ı olmak benim için nokta atışı, dünyaca tanınabilme fırsatı. En güzel yanı uygulama sonrası %100 müşteri memnuniyeti kazanmak.

Güzide Korkmaz

Yaklaşık 25 yıldır güzellik sektöründeyim. Saç sanatı güzellik danışmanlığı bazı bölümleri olmak üzere bir çok dalda eğitimlerim ve tecrübelerim var. Son yıllarda ise tercihlerim doğrultusunda sadece bir kaç branşa zaman ayırıyorum ve bu kısıtlı dallarda My Lamination ağırlıklı olarak hizmet veriyorum. Eğitim vermek ve kişi ile marka ya da işlem arasında köprü olmak benim vazgeçilmez bir parçam iken My Lamination ailesine katılmak işime olan aşkımı taçlandırdı diye düşünüyorum. Ürünlerimizin her şeyden önce yaşadığımız ülke olmak üzere bir çok kesimde en iyi ürün ünvanı alması ve bunun üzerine hiç bir ürünün gelememesi ürün tanıtımı için Master Sevda, Bahadır Bozkurt çiftinin inkar edilemez yüksek başarısı ve işlem sonrasında verilen tüm sözleri ürünlerimizin yerine getirmesi sonsuz bir gurur kaynağı.

Behnam Ramazani

Fotoğraf ve Video

Ceren Aras

Fotoğraf ve Video

Fercan Sayılı

Görsel Tasarım

Meral Sayılı

Operatör Asistan

v

Uzmanlarımıza desteğimiz hiçbir zaman bitmiyor. Onların başarıları ile mutlu oluyor, ailemiz büyüdükçe gururlanıyoruz. Önceliğimiz güven ve samimiyet. Biz, güzelliği ve mutluluğu, güven ve samimiyet ile sizlere ulaştıracağımıza söz verdik. Öyle de yapıyoruz.
+90 507 170 08 25